Banvel 4S 1l

29,00 

Tellimisel

Müük toimub ainult kaupluses taimekaitsetunnistuse olemasolul. Toote saadavuse info jaoks on võimalik alloleva lingi abil päring esitada, helistada 523 5694 või kirjutada sille@sikeagri.ee.

Tootekood: HBS Kategooria: Taimekaitse->Herbitsiidid

Banvel 4S on herbitsiid raskesti tõrjutavate ühe- ja mitmeaastaste umbrohtude tõrjeks teravilja- ja kõrrepõldudel, maisil ja mittepõllumajanduslikel aladel.

Toime
Banvel 4S on selektiivne süsteemne tärkamisjärgne herbitsiid. Toimeaine imendub taimedesse peamiselt lehtede kaudu, kuid lisaks absorbeerub ka mulla ja juurte kaudu. Mõjub väga hästi 2,4-D ja MCPA suhtes mittetundlikele umbrohuliikidele nagu kõrvikud, kesalill, vesihein, linnu- ja kirburohud, virn, puju, paiseleht, kassitapp, põld- ja piimohakad, konnatatar, punand, nälghein jt.

Kasutamisjuhend
Kasutada tärkamisjärgselt. Optimaalne temperatuur pritsimiseks on 15?C ja 20?C vahel. Vältida pritsimist kui on külma oht või kui õhutemperatuur on üle 28?C.

Kulunormid

KULTUURID Kulunorm, l/ha Pritsimise aeg
Rukkis, nisu, oder, kaer, tritikale 0,2
Mais 0,6 Kasvufaasis 3-6 lehte (10-20 cm).
Kõrrepõllud 0,75 Pärast saagi koristust.
Mittepõllumajanduslikud alad 0,75
Banvel’it ei tohiks kasutada, kui on oht kahjustada teisi herbitsiidi suhtes tundlikke taimi: põõsaid, puid ja põllukultuure, nagu suhkrupeet, kartul, kaunviljad, raps, liblikõieliste allakülvid jt.

Vee kogus 200-500 l/ha olenevalt pritsimistingimustest
Toimeaine dikamba 480 g/l
Pakend 1 L, vesilahus
Tootja Nufarm

Etiket

Main Menu

Banvel 4S 1l

29,00