Vantex CS 1l

83,00 

Tellimisel

Müük toimub ainult kaupluses taimekaitsetunnistuse olemasolul. Toote saadavuse info jaoks on võimalik alloleva lingi abil päring esitada, helistada 523 5694 või kirjutada sille@sikeagri.ee.

Tootekood: VANTEX Kategooria: Taimekaitse->Insektitsiidid

Vantex CS on laia toimespektriga kontaktne ja söötmürk putukkahjurite tõrjeks tali- ja suviteraviljadel, tali- ja suvirapsil, hernel ja põldoal.

Toime
Toimeaine gamma-tsühalotriin on kiiretoimeline ja laia toimespektriga püretroid. Vantex® CS on kontaktselt ja seedeelundkonna kaudu mõjuv insektitsiid imevate ja närivate kahjurite tõrjeks.

Kasutamisjuhend
Tiheda taimestiku korral on soovitatav pritsimislahuse parema katvuse tagamiseks vee kogust suurendada.

Tali- ja suviteraviljad (nisu, oder, rukis, tritikale, kaer, speltanisu): lehetäide tõrjeks kulunormiga 0,05 l/ha esimese lehe välja arenemisest kuni enamik teriseid on saavutanud oma lõpliku suuruse. Pritsige, kui lehetäid levivad idanemisfaasis 60% vartele, keskmiselt 1-2 lehetäid varre kohta. Minimaalne veekogus 150 – 300 l/ha. Lubatud pritsida 1 kord. Ooteaeg saagikoristuseni 21 päeva.

Tali- ja suviraps: naeri-hiilamardika, kõdra-peitkärsaka, kõdrasääse ja maakirpude tõrjeks kulunormiga 0,06 l/ha alates idulehtede ilmumisest maapinnale kuni õitsemise lõpuni. Minimaalne veekogus 200 – 300 l/ha. Lubatud pritsida 1 kord. Ooteaeg saagikoristuseni 28 päeva.

Hernes ja põlduba: hernel herne-lehetäi, hernemähkuri ja hernekärsaka ning põldoal hernekärsaka tõrjeks kulunormiga 0,05 – 0,06 l/ha alates iduvarre ja pärislehe alge mullast väljumisest kuni õitsemise lõpuni. Minimaalne veekogus 200 – 400 l/ha. Lubatud pritsida 1 kord. Ooteaeg saagikoristuseni 14 päeva.

Vantex® CS saavutab vihmakindluse pärast pritsimislahuse täielikku kuivamist lehtedel.

Hoiatus! Mesilastele ja teistele tolmeldajatele ohtlik, lubatud pritsida ajavahemikus 22:00-05:00! Vantex® CS on lubatud kasutada taimede õitsemise ajal ajavahemikus 22:00–5:00!.

Veeorganismide kaitsmiseks pidada kinni kulunormile vastavast puhvervööndite ja triivi vähendavate otsikute kombinatsioonist, mille leiab infolehel vastavast tabelist.

Paagisegud
Segamiseks teiste taimekaitsevahenditega pöörduge toote turustaja või loa valdaja poole. Kapselsuspensioonpreparaati (CS) ei saa kasutada koos boori sisaldavate toodetega.

VAJALIK TAIMEKAITSETÖÖTAJA TUNNISTUS!!!

Vee kogus 150 – 400 l/ha
Toimeaine gamma-tsühalotriin 60 g/kg
Pakend 1L, kapselsuspensioon (CS)
Tootja FMC Agricultural Solutions A/S

Etikett

Ohutuskaart

Main Menu

Vantex CS 1l

83,00