JALAS 5668 TEMPUS turvakingad S1P

139,00 

Laos

Tootekood: JA5668-45 Kategooria: RIIDED JA ISIKUKAITSEVAHENDID->Turvajalatsid

JALAS 5668 TEMPUS turvakingad S1P. Kerged turvajalatsid sobivad nii to?o?le kui ka vaba aja veetmiseks. Hingavad, sportlikud ja mugavad tööjalatsid on varustatud terasest varvastekaitse ja elastse plasma-töödeldud tekstiilist naelatõkkega. Suurepärase vastupidavuse ja kulumiskindlusega nitriilkummist välistallal on spetsiaalne libisemiskindlust suurendav muster. BOA® kinnitussüsteem lisab mugavust ja pingutab ühtlaselt ning täpselt niipalju kui sul vaja. Sujuva ühekäehaardega ning kiire ja lihtsa nupukeeramisega saate mehhanismi sulgeda ja vabastada. ESD ja antistaatiliste omadustega turvajalanõud sobivad kasutamiseks elektroonikatööstuses või teistes töökeskkondades, kus on nõutud madala elektritakistusega jalanõud.

Kasutusvaldkond: sobivad kandmiseks nii sise- kui ka kuivades välitingimustes ja libedas keskkonnas. Hotelli- ja restoranitöötajatele, tervishoiu- ja teenindusvaldkonnas jm.

JALAS 5668 TEMPUS turvakingad vastavad EN ISO 20345: 2011 turvajalatsi standardile. Loe lähemalt tööjalanõude turvaklasside kohta SIIT!

EN ISO 20345: 2011 S1P SRC
Varvastekaitse – Teras
Naelatõke – Plasma-töödeldud komposiittekstiil (PTC)
Pealismaterjal – Mikrokiud, tekstiil
Sisetald – FX2 Pro Slim – Tekstiil, Pehme EVA, Polüestripõhine elektrit juhtiv niit, Kaks löögisummutuse ala materjalist Poron® XRD
Välistald – Nitriilkumm
Kinnitus – BOA® kiirkinnitus
Kaal – 0,96 kg (suurus 42)
Ergonoomilise kujuga, kinnise saapa keelega
A – Antistaatilised omadused
E – Energiat summutav kannaosa
FO – Õlikindel välistald
ESD – Elektrostaatiline mahalaadimine
SRC (SRA + SRB) – Libisemiskindel välistald naatriumlaurüülsulfaadiga libestatud keraamilisel plaadil ja glütserooliga libestatud metallpõrandal
JALAS töö- ja turvajalanõud on turul saadaolevatest tehniliselt ühed täiuslikumad. Kõrge kvaliteet, mugavus ja suurepärane ergonoomika on olnud osa kaubamärgist juba aastast 1916. JALAS jalanõud arendatakse, kujundatakse ja toodetakse Jokipii külas Soomes. Pidev tootearendus, põhjalik teadmine materjalidest, täielik mõistmine jalgade anatoomiast, teadusalane koostöö ja turumuutustega kohanemise võime koos uute tehnoloogiliste arengutega tagavad, et Jalas jalanõud on turul kogu aeg esirinnas.

Main Menu

JALAS 5668 TEMPUS turvakingad S1P

139,00 

Lisa korvi