Sõrmik plastvõrguga

1,00 

Saadaval järeltellimisega

Puhasta
Tootekood: SÕR8 Kategooria: RIIDED JA ISIKUKAITSEVAHENDID->Kindad

WORTEX 6129…6131 PU kattega kindad. Nailonist töökinnaste peopesa on kaetud polüuretaaniga (PU). PU kate tagab hea haarduvuse ja kaitseb hästi mehhaanilise kulumise eest. Sõrmeotsad on suurepärase tundlikkusega, elastsed ja vastupidavad. Hea sobivus ja mugavus. Hingav käeselg.

Kasutusalad: kuiv keskkond, kerged montaažitööd, üldised hooldustööd, transport ja logistika, ehitus, aiandus, elektroonika, kodumajapidamine jms.

Wortex kindad vastavad EN 388: 2016 mehaaniline vastupidavus: kulumiskindlus 3/4, lõikekindlus 1/5, rebimiskindlus 2/4, torkekindlus 1/4, ISO lõikekindlus X (ehk ei esitatud testimiseks). Loe kinnaste märgistuste kohta rohkem SIIT.

EN 388: 2016
Materjal – nailon
Peopesa materjal – polüuretaan
WORTEX® brändiga tähistatakse Becky Tööohutuskeskuse omatooteid, mille eesmärgiks on pakkuda klientidele vastupidavaid, funktsionaalseid, mugavaid ning taskukohase hinnaga töökindaid, tööriideid, turvajalatseid jms tooteid. Kõikide WORTEX® toodete valmistamisel kasutatakse vaid kvaliteetseid materjale ja kaasaegseid tehnoloogiaid. Vaata kogu Wortex® tootevalikut SIIT!

Main Menu

Sõrmik plastvõrguga

1,00 

Lisa korvi